Telefon

Düğün Fotoğrafçısı Scripti V1

  • Anasayfa
  • /
  • Düğün Fotoğrafçısı Scripti V1
Yönetim Panelimizi İncelemek İstiyorsanız TIKLAYIN
Admin Panel Giriş Bilgileri

Düğün Fotoğrafçısı Scripti V1


Başlıca Özellikler

    Düğün Fotoğrafçısı Scripti V1

Yorum Yaz

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız. Ancak bizden hosting hizmeti alırsanız. Hosting ve domain ücreti Yıllık ücretlendirilir.

Kurulum bize ait olup. Siz herhangi bir ücret ödemeden son kullanıcı yedek sistemimiz ile de istediğiniz her zaman kurulum yapılmaktadır.

Tema kurulumu tek bir alan adı lisansı ile sınırlı olmakla beraber. Sadece satın aldığınız alan adına kurulum yapılır. İkinci bir tema ayrıca lisans ücretine tabi tutulur.

Firmanıza ait herhangi bir alan adına aynı kurulumu tekrar gerçekleştirebilirsiniz.

Bizden aldığınız yada başka bir firmadan aldığınız hosting üzerinde PHP 5.5 yada PHP 7.1 sürümü olduğu sürece kullanım sağlayabilirsiniz.

Uygun hosting sağlandıktan sonrasında. Ortalama 1 saat içerisinde kurulum gerçekleştirilmiş olur.

Bütün ödeme yöntemlerimiz sistemimiz üzerinde yer almaktadır.

Malesef Paypal, Payeer Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tüm özel istek ve talepleriniz ufak ücretler karşılığında değişilikler sağlayabiliriz.

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür. Ayrıca sitenizin Google Web Master kaydını vs yapıyor ve bütün arama motorlarında çıkması için tek tek arama motoru kayıtlarını bizzat gerçekleştiriyoruz.

3642

Toplam Üye Sayısı

116

Toplam Yazılım Sayısı

2519

Toplam Bayi Sayısı

6027

Favori Ürün Sayısı